EZ 80
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 42 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2000 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 2216 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Darbinis svoris | 7918-9544 kg |
| Maks. kasimo gylis | 4169 mm |
| Atplėšimo jėga | 68 kN |
| Kėlimo jėga | 43,7 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 300 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 160 l/min |
| Kuro bako talpa | 92 l |
| Judėjimo greitis | 4,4 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 6939 x 2250 x 2562 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |










