EZ 17e
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis |
| Variklio galia | 16,5 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2200 aps./min. |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼7-7,5 h |
| Įkrovimo laikas | ∼2,4-5,7 h |
| Darbinis svoris | 1797-2151 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2323 mm |
| Atplėšimo jėga | 14,8 kN |
| Kėlimo jėga | 8,4 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 39,6 l/min |
| Judėjimo greitis | 4,5 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3554 x 990-1300 x 2365 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











