EZ 17
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 13,8 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2200 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1176 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 1724-2083 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2486 mm |
| Atplėšimo jėga | 18,7 kN |
| Kėlimo jėga | 9,1 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 39 l/min |
| Kuro bako talpa | 21 l |
| Judėjimo greitis | 4,8 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3585 x 990 x 2360 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











