EZ 10e
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis |
| Variklio galia | 14 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2500 aps./min. |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼7-8 h |
| Įkrovimo laikas | ∼1,2-3,6 h |
| Darbinis svoris | 1236-1397 kg |
| Maks. kasimo gylis | 1868 mm |
| Atplėšimo jėga | 11,7 kN |
| Kėlimo jėga | 5,8 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 200 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 12,6 l/min |
| Judėjimo greitis | 3,9 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3073 x 790-1100 x 2264 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









