DT12
Atgal







Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Kubota |
| Efektyvioji galia | 12 kW |
| Variklio darbinis tūris | 719 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 393 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 440 l |
| Maks. keliamoji galia | 1200 kg |
| Darbinis svoris | 685–940 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1823 x 790 x 1303 mm |
| Judėjimo greitis | 4 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




