DT10e
Atgal





































Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis |
| Nominali galia | 4 kW |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 4,5 h |
| Įkrovimo laikas | 8-10 h |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 367 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 427 l |
| Maks. keliamoji galia | 1000 kg |
| Darbinis svoris | 890–1030 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1803 x 790 x 1280 mm |
| Judėjimo greitis | 4 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



















