DT08
Atgal















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Honda GX270 (Benzinas) / Yanmar L100 (Dyzelinas) |
| Efektyvioji galia | 6,6 / 6,8 kW |
| Variklio darbinis tūris | 270 / 435 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 334 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 387 l |
| Maks. keliamoji galia | 800 kg |
| Darbinis svoris | 595–710 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1660 x 790 x 1275 mm |
| Judėjimo greitis | 4 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








