DT05e
Atgal





























Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis |
| Nominali galia | 5,5 kW |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 4,5 h |
| Įkrovimo laikas | 8-10 h |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 273 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 313 l |
| Maks. keliamoji galia | 500 kg |
| Darbinis svoris | 980–1050 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1670 x 660 x 1310 mm |
| Judėjimo greitis | 1,5 – 3 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |















