DT05
Atgal































Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Honda GX200 (Benzinas) / Yanmar L70 (Dyzelinas) |
| Efektyvioji galia | 4,5 / 4,8 kW |
| Variklio darbinis tūris | 196 / 320 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 273 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 313 l |
| Maks. keliamoji galia | 500 kg |
| Darbinis svoris | 495–620 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1630 x 660 x 1185 mm |
| Judėjimo greitis | 3,9 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
















