ET 58
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 33,5 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2100 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1662 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 5052-6386 kg |
| Maks. kasimo gylis | 4017 mm |
| Atplėšimo jėga | 46 kN |
| Kėlimo jėga | 28 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 245 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 132 l/min |
| Kuro bako talpa | 80 l |
| Judėjimo greitis | 4,4 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 6050 x 1960 x 2667 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









