ET 35
Atgal













Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 18,2 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2400 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1642 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 3553-4753 kg |
| Maks. kasimo gylis | 3497 mm |
| Atplėšimo jėga | 35 kN |
| Kėlimo jėga | 21,1 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 120 l/min |
| Kuro bako talpa | 44 l |
| Judėjimo greitis | 4,7 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 5271 x 1630 x 2711 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






