ET 25
Atgal













































Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 14,6 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2400 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1266 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 2355-2720 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2722 mm |
| Atplėšimo jėga | 22,6 kN |
| Kėlimo jėga | 15,7 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 66 l/min |
| Kuro bako talpa | 29,5 l |
| Judėjimo greitis | 4,8 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4120 x 1120 x 2398 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |























