ET 18
Atgal











































Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 14,6 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2400 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1266 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 1940-2320 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2570 mm |
| Atplėšimo jėga | 18,7 kN |
| Kėlimo jėga | 10,9 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 63 l/min |
| Kuro bako talpa | 29,5 l |
| Judėjimo greitis | 5 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3884 x 990 x 2348 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






















