ET 18
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 13,8 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2200 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1116 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 1725-2405 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2402 mm |
| Atplėšimo jėga | 18,8 kN |
| Kėlimo jėga | 11,2 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 200 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 73 l/min |
| Kuro bako talpa | 19 l |
| Judėjimo greitis | 5,3 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3854 x 990 x 2289 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











