ET 16
Atgal













Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 13,8 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2200 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1116 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 1529-1842 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2413 mm |
| Atplėšimo jėga | 15,3 kN |
| Kėlimo jėga | 7,9 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 200 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 35 l/min |
| Kuro bako talpa | 20 l |
| Judėjimo greitis | 4,1 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3644 x 990 x 2285 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







