ET 145
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 55 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2050 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 3621 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Darbinis svoris | 15551-17275 kg |
| Maks. kasimo gylis | 5442 mm |
| Atplėšimo jėga | 91 kN |
| Kėlimo jėga | 69 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 320 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 305 l/min |
| Kuro bako talpa | 110 l |
| Judėjimo greitis | 5,1 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 7788 x 2490 x 2786 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









