WP 1550
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 89 / 98 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Honda GX160 (Benzinas) |
| Variklio galia | 3,6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 15 kN |
| Judėjimo greitis | 29 m/min |
| Vibracijos dažnis | 98 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











