BPS 1340
Atgal



















Techniniai duomenys
| Svoris | 67-73 kg |
| Darbinis plotis | 400 mm |
| Variklis | Honda GX120 / Briggs & Stratton XR550 (Benzinas) |
| Variklio galia | 2.6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 13 kN |
| Judėjimo greitis | 26 m/min |
| Vibracijos dažnis | 98 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |










