PST 3-750
Atgal











Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 230-300 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 18 m |
| Išleidimo skersmuo | 80 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 7 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Darbinė srovė | 4,6 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 14 A |
| Svoris | 19-19,6 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 285 x 184 x 389 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






