PS 2-1500
Atgal





Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 440 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 17,5 m |
| Išleidimo skersmuo | 50 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 6 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Darbinė srovė | 14,8 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 65 A |
| Svoris | 33 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 187 x 187 x 600 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



