GV 5000
Atgal









Techniniai duomenys
| Svoris | 66 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 729 x 500 x 536 mm |
| Variklis | Honda GX270 (benzinas) |
| Variklio galia | 5,1 kW |
| Kuro bako talpa | 11 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 6,8 h |
| Maks. galia | 4,6 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼3,9 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼17,8 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai | 2x Schuko 230V,16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





