GV 2500
Atgal
Techniniai duomenys
| Svoris | 46 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 623 x 409 x 500 mm |
| Variklis | Honda GX160 (benzinas) |
| Variklio galia | 2,9 kW |
| Kuro bako talpa | 11 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 12,2 h |
| Maks. galia | 2,9 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼2,1 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼10 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai | 2x Schuko 230V,16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
