G 3500
Atgal







Techniniai duomenys
| Svoris | 47 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 590 x 475 x 467 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 5,5 kW |
| Kuro bako talpa | 18 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 11 h |
| Maks. galia | 3,3 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼3 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼13 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
1x Schuko 230V, 16A; 1x 1∼CEE 3P, 230V, 32A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




