PS 4-7503HF
Atgal



Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 2040 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 31 m |
| Išleidimo skersmuo | 100 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 20 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 400 V |
| Darbinė srovė | 14,3 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 117 A |
| Svoris | 93-99 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 330 x 315 x 785 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


