PS 4-5503
Atgal









Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 1750 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 22,5 m |
| Išleidimo skersmuo | 100 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 8,5 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 400 V |
| Darbinė srovė | 10,8 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 86 A |
| Svoris | 66-77 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 305 x 260 x 705 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





