PS 4-11003HF
Atgal





Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 2440 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 32,5 m |
| Išleidimo skersmuo | 100 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 20 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 400 V |
| Darbinė srovė | 21 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 152 A |
| Svoris | 130-131 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 375 x 350 x 805 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



