GS 12Ai
Atgal



Techniniai duomenys
| Svoris | 177 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 960 x 641 x 667 mm |
| Variklis | Honda GXR630 (benzinas) |
| Variklio galia | 12 kW |
| Kuro bako talpa | 24 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 6 h |
| Maks. galia | 11,1 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼5 kW / 3∼9,4 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V / 3∼400 V |
| Srovės stipris | 1∼17,1 A / 3∼27,1 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
2x Schuko 230V, 16A; 1x 1∼CEE 3P, 230V, 16A; 1x 3∼CEE 4P, 400V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


