RT-SC4
Atgal

















Techniniai duomenys
| Tankinimo jėga priekyje | 36 kN |
| Tankinimo jėga gale | 36 kN |
| Paviršiaus apdirbimo našumas | 986,4 m²/h |
| Darbinis svoris | 1456 kg |
| Darbinis plotis | 820 mm |
| Vidinis posūkio spindulys | 1550 mm |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 50% |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1918 x 820 x 1300 mm |
| Nuotolinio valdymo atstumas | 2-20 m |
| Judėjimo greitis | 1,3-2,7 km/h |
| Kuro bako talpa | 35,8 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








