TH625
Atgal





























































Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Nominali galia (pasirinktinai) | 45 (55) kW |
| Esant variklio sūkiams | 2400 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 2216 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Darbinis svoris | 4650 kg |
| Keliamoji galia | 2500 kg |
| Kėlimo aukštis | 6,123 mm |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 250 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 75 l/min |
| Kuro bako talpa | 95 l |
| Judėjimo greitis | 0-35 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3887 x 1900 x 1995 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |































