DW 60
Atgal















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia (pasirinktinai) | 44,5 (55,4) kW |
| Variklio darbinis tūris (pasirinktinai) | 2200 (2925) cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 2700 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 3500 l |
| Maks. keliamoji galia | 6000 kg |
| Darbinis svoris | 3799 – 4611 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4554 x 2378 x 3340 mm |
| Kuro bako talpa | 70 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








