DW 40
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Perkins |
| Efektyvioji galia | 36 kW |
| Variklio darbinis tūris | 1663 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 1800 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 2300 l |
| Maks. keliamoji galia | 4000 kg |
| Darbinis svoris | 2640-2950 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4269 x 1780 x 2860 mm |
| Kuro bako talpa | 45 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









