DW 30
Atgal

























Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas (pasirinktinai) | Yanmar (Perkins) |
| Efektyvioji galia (pasirinktinai) | 18,9 (36) kW |
| Variklio darbinis tūris (pasirinktinai) | 1116 (1663) cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 1280 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 1750 l |
| Maks. keliamoji galia | 3000 kg |
| Darbinis svoris | 2048-2506 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 3906 x 1730 x 2799 mm |
| Kuro bako talpa | 35 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (25) km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













