DW 20
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Yanmar |
| Efektyvioji galia | 18,9 kW |
| Variklio darbinis tūris | 1116 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 950 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 1280 l |
| Maks. keliamoji galia | 2000 kg |
| Darbinis svoris | 1955-2545 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 3706 x 1497 x 2738 mm |
| Kuro bako talpa | 35 l |
| Judėjimo greitis | 20 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









