DW 15e
Atgal































Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Elektrodzinējs |
| Efektyvioji galia | 15 kW |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 3,5-6,5 h |
| Įkrovimo laikas | 8h |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 650 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 800 l |
| Maks. keliamoji galia | 1500 kg |
| Darbinis svoris | 1966 – 2025 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 3357 x 1322 x 3038 mm |
| Judėjimo greitis | 15 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
















