WL 70
Atgal















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 100 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2200 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 3621 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Standartinis kaušo tūris | 1,1 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 4762 kg |
| Darbinis svoris | 7140 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4780 x 1829 x 2693 mm |
| Kuro bako talpa | 105 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 95 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (30 / 40) km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 455 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas (pasirinktinai) | 100 (115-150) l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 74 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








