WL 300e
Atgal























Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis (akumuliatorinis) |
| Variklio galia | 14,1 / 18,7 / 23,4 kWh |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼3 / ∼4,6 / ∼6,6 h |
| Įkrovimo laikas | ∼4-6 / ∼3-8 / ∼4-10 h |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,3 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 2270 kg |
| Darbinis svoris | 2400-2580 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3283 x 1070 x 2286 mm |
| Hidraulinės sistemos tūris | 20 l |
| Judėjimo greitis | 15 km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 225 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 36 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 86 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |












