WL 28e
Atgal

























Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis (akumuliatorinis) |
| Variklio galia | 14,1 / 18 / 28 kWh |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼2,5 / ∼3,5 / ∼5,3 h |
| Įkrovimo laikas | ∼4-6 / ∼3-7,5 / ∼5,5-11,5 h |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,42 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 2510 kg |
| Darbinis svoris | 2800-3300 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3710 x 1250 x 2367 mm |
| Hidraulinės sistemos tūris | 30 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 15 (20 / 25) km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 210 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 44 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 60 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



