WL 28
Atgal





























Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 18,4 / 33,3 / 40,1 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2600 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 1226 / 1568 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,42 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 2510 kg |
| Darbinis svoris | 2800-3300 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3063 x 1076 x 2302 mm |
| Kuro bako talpa | 50 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 30 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (30) km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis (pasirinktinai) | 400 (470) bar |
| Hidraulinės sistemos srautas (pasirinktinai) | 41,6 (49,5-84) l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 84 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




