WL 25
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 18,4 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2800 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 1663 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,3 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 1958 kg |
| Darbinis svoris | 2380-2550 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3321 / 3530 x 1194 x 2270 mm |
| Kuro bako talpa | 45 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 27 l |
| Judėjimo greitis | 20 km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 370 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 44,8 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 84 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











