WL 20e
Atgal

























Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis (akumuliatorinis) |
| Variklio galia | 14,1 / 18,7 / 23,4 kWh |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼3,27 / ∼5,07 / ∼7,30 h |
| Įkrovimo laikas | ∼4-6 / ∼3-8 / ∼4-10 h |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,19 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 1620 kg |
| Darbinis svoris | 2170-2350 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3061 x 1052 x 2336 mm |
| Hidraulinės sistemos tūris | 20 l |
| Judėjimo greitis | 15 km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 225 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 32 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 76 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |

