WL 20
Atgal















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 18,4 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2800 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 1131 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,19 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 1437 kg |
| Darbinis svoris | 2000-2150 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 3063 x 1076 x 2302 mm |
| Kuro bako talpa | 20 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 20 l |
| Judėjimo greitis | 20 km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis (pasirinktinai) | 330 (450) bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 30,8 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 84 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








