DV90
Atgal









Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia | 55,4 kW |
| Tūris | 2924 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 3750 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 4600 l |
| Maks. keliamoji galia | 9000 kg |
| Darbinis svoris | 4852 – 5101 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4622 x 2420 x 3483 mm |
| Kuro bako talpa | 60 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




