DV60
Atgal









































Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia | 55,4 kW |
| Tūris | 2924 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 2700 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 3500 l |
| Maks. keliamoji galia | 6000 kg |
| Darbinis svoris | 4220- 4549 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4441 x 2328 x 3435 mm |
| Kuro bako talpa | 60 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





















