DV125
Atgal











Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia | 100 kW |
| Tūris | 3621 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 5900 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 7000 l |
| Maks. keliamoji galia | 12500 kg |
| Darbinis svoris | 6335 – 6585 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4660 x 2420 x 3029 mm |
| Kuro bako talpa | 55 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





