DV100
Atgal





Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia | 55,4 kW |
| Tūris | 2924 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 4150 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 5000 l |
| Maks. keliamoji galia | 10000 kg |
| Darbinis svoris | 4931- 5132 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4660 x 2420 x 3029 mm |
| Kuro bako talpa | 60 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


