DPU 110k
Atgal

















Techniniai duomenys
| Svoris | 2 616 kg |
| Darbinis plotis | 3 000 mm |
| Variklis | Kohler KDW 1003 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 16 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 110 kN |
| Judėjimo greitis | 24 m/min |
| Vibracijos dažnis | 60 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis, nuotolinis valdymas. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









