FUH 70/6
Atgal













Techniniai duomenys
| Svoris | 27 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 598 x 303 x 562 mm |
| Įėjimo / išėjimo įtampa | 230V / 0-42V |
| Įėjimo / išėjimo dažnis | 50-60 Hz / 0-200Hz |
| Įėjimo / išėjimo srovė | 16 A / 58A |
| Įėjimo / išėjimo fazė | 1∼ / 3∼ |
| Maitinimo laido ilgis | 2,2 m |
| Kištukas |
CEE 7/17 |
| Lizdai |
6x CEE 3P, 32A, 4H, 50V, 100-200Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







