FUH 20
Atgal

















Techniniai duomenys
| Svoris | 8,9 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 545 x 138 x 241 mm |
| Įėjimo / išėjimo įtampa | 230V / 42V |
| Įėjimo / išėjimo dažnis | 50Hz / 200Hz |
| Įėjimo / išėjimo srovė | 7,8A / 20A |
| Įėjimo / išėjimo fazė | 1∼ / 3∼ |
| Maitinimo laido ilgis | 1,5 m |
| Kištukas |
CEE 7/7 (Tipas: EF) |
| Lizdai |
1x CEE 3P, 32A, 4H, 50V, 100-200Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









