BS 62-4A/28
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 64 kg |
| Smūgio jėga | 17 kN |
| Smūgių skaičius | 689 min |
| Pado matmenys (plotis × ilgis) | 280 x 340 mm |
| Variklis | 4 taktų benzinas , Honda GXR120 |
| Variklio galia | 2,7 kW |
| Judėjimo greitis | 12 m/min |
| Papildoma įranga | Bluetooth modulis (išmanus darbo valndų skaitiklis) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











