IRFU 65
Atgal













Techniniai duomenys
| Vibratoriaus antgalio skersmuo | 65 mm |
| Darbinis diapazonas | 100 cm |
| Maitinimo įtampa | 220-240 V |
| Srovės stipris | 10 A |
| Dažnis | 50-60 Hz |
| Veleno ilgis | 5 / 10 / 15 m |
| Maitinimo laido ilgis | 15 m |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







